Nederland ingedeeld in pot twee
Wed 50 euro gratis op wedstrijden | 18 november, 2009 | Gepost om 10:02 uur | 276 keer bekeken
Email dit bericht
Volgens de spaanse media is Oranje ingedeeld in de tweede pot tijdens de loting voor de eindronde van het WK 2010. Dit betekent dus dat Nederland meer kans heeft een groot voetballand te treffen in de poulefase van het toernooi om de wereldtitel.
De mannen van Bert van Marwijk kunnen nog “promoveren” naar de eerst pot met de geplaatste landen, maar dan moet Ierland wel Frankrijk verslaan in de play-offs. Die kans lijkt echter klein na het 1-0 verlies in Dublin.
De potindeling voor de loting van het WK:
Pot 1: Zuid-Afrika, Brazilië, Spanje, Italië, Duitsland, Argentinië, Engeland, Frankrijk*
Pot 2: Nederland, Portugal/Bosnië-Herzegovina, Rusland/Slovenië, Zwitserland, Griekenland/Oekraïne, Servië, Denemarken, Slowakije
Pot 3: Ivoorkust, Ghana, Kameroen, Nigeria, Egypte/Algerije, Paraguay, Chili, Uruguay/Costa Rica
Pot 4: Japan, Zuid-Korea, Noord-Korea, Australië, Nieuw-Zeeland, Verenigde Staten, Mexico, Honduras
* Mits Frankrijk wint van Ierland. Mocht Ierland winnen van Frankrijk dan gaat Oranje naar Pot 1.
Oranjediscounter, voor echte supporters.De voordeligste oranje artikelen winkel. | Gratis iPhone 3G bij Vodafone
Live WK 2010 voetbal op 3 grote schermen. Mrtongs | Asian Restaurant Amsterdam
Adverteren ? Vraag naar de prijzen.
Reacties
Geef jouw mening over dit artikel!



