Speelschema EK 2012

Wed 50 euro gratis op de Oranje wedstrijden | 2 december, 2011 | Gepost om 19:14 uur | 992 keer bekeken




In Kiev is vrijdag de loting verricht voor het EK 2012 in Polen en Oekraïne, hieronder het complete overzicht.

Poule A:
1.Polen
2.Griekenland
3.Rusland
4.Tsjechië

Poule B:
1.Nederland
2.Denemarken
3.Duitsland
4.Portugal

Poule C:
1.Spanje
2.Italië
3.Ierland
4.Kroatië

Poule D:
1.Oekraïne
2.Zweden
3.Frankrijk
4.Engeland

Speelschema Poule A:

Vrijdag 8 juni:
Warschau (Pol) – Nationaal Stadion
18:00 uur: Polen – Griekenland

Wroclaw (Pol) – Municipal Stadion
20:45 uur: Rusland – Tsjechië

Dinsdag 12 juni:
Wroclaw (Pol) – Municipal Stadion
18:00 uur: Griekenland – Tsjechië

Warschau (Pol) – Nationaal Stadion
20:45 uur: Polen – Rusland

Zaterdag 16 juni:
Warschau (Pol) – Nationaal Stadion
20: 45 uur: Griekenland – Rusland

Wroclaw (Pol) – Municipal Stadion
20: 45 uur: Tsjechië – Polen

Speelschema Poule B:

Zaterdag 9 juni
Charkov (Oek) – Metalist Stadion
18.00 uur: Nederland – Denemarken

Lviv (Oek) – Ukraina Stadion
20:45 uur: Duitsland – Portugal

Woensdag 13 juni:
Lviv (Oek) – Ukraina Stadion
18: 00 uur: Denemarken – Portugal

Charkov (Oek) – Metalist Stadion
20:45 uur: Nederland – Duitsland

Zondag 17 juni:
Charkov (Oek) – Metalist Stadion
20:45 uur: Portugal – Nederland

Lviv (Oek) – Ukraina Stadion
20:45 uur: Denemarken – Duitsland

Speelschema Poule C:

Zondag 10 juni:
Gdansk (Pol) – Arena Gdansk
18.00 uur: Spanje – Italië

Poznan (Pol) – Miejski Stadion
20:45 uur: Ierland – Kroatië

Donderdag 14 juni:
Poznan (Pol) – Miejski Stadion
18:00 uur: Italië – Kroatië

Gdansk (Pol) – Arena Gdansk
20:45 uur: Spanje – Ierland

Maandag 18 juni:
Gdansk (Pol) – Arena Gdansk
20:45 uur: Kroatië – Spanje

Poznan (Pol) – Miejski Stadion
20:45 uur: Italië – Ierland

Speelschema Poule D:

Maandag 11 juni:
Donetsk (Oek) – Donbass Arena
18:00 uur: Frankrijk – Engeland

Kiev (Oek) – NSC Olympisch Stadion
20:45 uur: Oekraïne – Zweden

Vrijdag 15 juni:
Kiev (Oek) – NSC Olympisch Stadion
18:00 uur: Zweden – Engeland

Donetsk (Oek) – Donbas s Arena
20:45 uur: Oekraïne – Frankrijk

Dinsdag 19 juni:
Donetsk (Oek) – Donbass Arena
20:45 uur: Engeland – Oekraïne

Kiev (Oek) – NSC Olympisch Stadion
20:45 uur: Zweden – Frankrijk

Kwartfinales:

Donderdag 21 juni (20:45 uur):
Warschau (Pol) – Nationaal Stadion
1. Winnaar groep A – 2e groep B

Vrijdag 22 juni (20:45 uur):
Gdansk (Pol) – Arena Gdansk
2. Winnaar groep B – 2e groep A

[i]Zaterdag 23 juni (20:45 uur):
Donetsk (Oek) – Donbass Arena
3. Winnaar groep C – 2e groep D

Zondag 24 juni (20:45 uur):
Kiev (Oek) – NSC Olympisch Stadion
4. Winnaar groep D – 2e groep C

Halve finales:

Woensdag 27 juni (20:45 uur):
Donetsk (Oek) – Donbass Arena
5. Winnaar 1 – Winnaar 3

Donderdag 28 juni (20:45 uur):
Warschau (Pol) – Nationaal Stadion:
6. Winnaar 2 – Winnaar 4

Finale:

Zondag 1 juni (20:45 uur):
Kiev (Oek) – NSC Olympisch Stadion
Winnaar 5 – Winnaar 6


Oranjediscounter, voor echte supporters.
De voordeligste oranje artikelen winkel.
   |   Vodafone Aanbiedingen

Adverteren ? Vraag naar de prijzen.

Reacties

Geef jouw mening over dit artikel!