Sneijder: Huntelaar geen onruststoker
Wed 50 euro gratis op de Oranje wedstrijden | 25 juni, 2012 | Gepost om 10:58 uur | 237 keer bekeken
Dat Klaas-Jan Huntelaar de grote onruststoker binnen de selectie van Oranje was is ‘volstrekte onzin’. Dat stelt Wesley Sneijder in een telefonische reactie aan de NOS.
Zaterdag werd door NRC gemeld dat verschillende internationals klaar zijn met het gedrag van de Schalke 04-spits. Vanuit zijn vakantieadres zegt Sneijder de berichten met verbazing gelezen te hebben.
“Als dat zo zou zijn geweest, als Huntelaar zich onmogelijk had gemaakt, dat had ik daar heus wel wat van gezegd. Het is gewoon niet waar”, zo reageerde hij volgens de omroep. De spits had tijdens het EK geen vaste basisplaats. Robin van Persie stond tijdens de eerste twee groepswedstrijden in de spits. Alleen tegen Portugal startte Huntelaar vanaf het begin.
Oranjediscounter, voor echte supporters.
De voordeligste oranje artikelen winkel. | Vodafone Aanbiedingen
Adverteren ? Vraag naar de prijzen.
Reacties
Geef jouw mening over dit artikel!